Co nám naše tělo oznamuje, když nás něco bolí?

Bolest hlavy. Nejčastěji je způsobena stresem, přepracovaností, špatným spánkem, nedodržováním pitného režimu. Bolest hlavy je signálem pro nás, abychom se zastavili, odpočinuli si a nabrali nové síly.

Bolest v krku. Pokud se potýkáte s takovým druhem bolesti, tak to znamená, že máte problém s odpustit druhým ve své bezprostřední blízkosti. Ohlédněte se zpět a s kým jste přišli do konfliktu, který Vás mrzí. Také to může znamenat, že máte starosti o své blízké ve své rodině.

Bolest v ramenou. Taková bolest naznačuje, že se jedná o vážný emocionální stres jako by člověk nesl “kříž na ramenou.” Musíte se zaměřit na řešení problému v práci.

Bolest v horní části zad. Tento signál znamená, že nemáte dostatečnou podporu u svých blízkých. Možná máte pocit, že Vás nemá nikdo rád. Cítíte se odstrčená. Chcete projevit od nejbližší osoby cit a nechat se opečovávat. Pokud jste sám, je na čase dát si svůj osobní život do pořádku.

Bolest spodní části zad. Takový signál vaše tělo vysílá, když máte starosti s penězi. Vypadá to, že je na čase přehodnotit svůj postoj k financím, které spravujete.

Bolest v lokti. Tato bolest naznačuje nesouhlas ba přímo odpor ke změnám ve svém životě. Někdy je potřeba akceptovat kompromis.

Bolest v rukou od ramen dolů. Může se také projevovat malátnost v rukou a mohou vypadávat věci z rukou. Tak to je signál, že jste často sami a potřebujete jít do společnosti, odreagovat se a uvolnit nahromaděný stres ze samoty.

Bolest v bocích. To znamená jen jednu věc – bojíte se pohnout kupředu. Jste příliš opatrní při rozhodování, je na čase riskovat.

Bolest v kolenou. Může to být známkou toho, že máte příliš vysoké mínění o sobě. Možná by to chtělo trochu pokory a neměli byste zapomínat na ostatní lidi a dobročinnost.