Revma není nemoc starých lidí, tak jak si každý myslí. Jde o velice zákeřnou chorobu, která nemá často ani příznaky, o kterých si myslíme, že revma má. Co je to za nemoc, která když přijde, ovlivní nás na celý život? Revmatická onemocnění, postihuji pohybový aparát, což jsou klouby, ale mnohdy mohou postihnout i některé jiné orgány.

Rozdělujeme je do několika základních skupin, přičemž mezi nejčastější a nejznámější patří zejména revmatoidní artritida, Bechtěrevova nemoc a psoriáza. Takže nyní jsme se dozvěděli, že revmatických chorob patří i tak závažné onemocnění jako je psoriáza, která způsobuje obrovské bolesti kloubů. Někdy jsou tak obrovské, že člověk pochybuje sám o sobě, zda tyto bolesti a ztuhlost kloubů vydrží. Bůh nám dal bylinky jak nejedovaté tak i jedovaté. Bylinky, to je přírodní chemická laboratoř, kdy kombinací bylinek můžeme nalézt opravdu mnohé účinné léky na různé choroby. Hodně jsem přemýšlel o kombinaci jedovatých i nejedovatých bylinek, jejíž výslednou synergíí, by vznikla chemická látka, která by pomohla i při léčbě těchto těžkých chorob. Tuto kombinaci jsem našel a každý den vidím její pozitivní účinky na svých blízkých, které tato choroba postihla. Změny jsou jak ve značném zmírnění bolestí kloubů, tak i ve vnějším projevu na kůži nemocné osoby. Bohužel recept zveřejnit nemohu, protože si lze špatným postupem ublížit, což nemohu připustit. Proto zveřejním recepturu, která je také účinná a můžete si ji nechat namíchat v lékárně.


 

Čaj na zmírnění revmatických bolestí:

 

  • Benedikt lékařský
  • Konopice velkokvětá
  • Svízel kopinatý
  • Zemědým
  • Rozrazil

 

Důležité upozornění:
O jednotlivých bylinkách, jejich množství v bylinné směsi a způsobu užití se poraďte  s lékárníkem, lékařem nebo zkušeným bylinkářem. Nekombinujte s léky.