UNIVERZÁLNÍ LÉK NA RAKOVINU – PROJEKT ALIVIZATROS

Když si vzpomenu na devadesátá léta, vybaví se mi program Alive. Jednalo se o program, který řídila velice vzdělaná a ambiciózní paní se svým super vzdělaným manželem. Oba dva byli akademicky vzdělaní a zastávali velice vysoké posty ve vědeckém světě.

V programu Alive se jednalo o zkoušky univerzálního léku na léčbu rakoviny. Byl jsem k tomuto programu přizván, jako konzultant a byl jsem překvapen účinností tohoto léku. Podával se intravenózně a měl žlutou barvu. Ale nyní pěkně od začátku . . . . . .

Jednoho dne mě oslovil významný lékař, se kterým jsem pravidelně konzultoval rozdíl mezi alternativní medicínou a odbornou medicínou. Já jsem mu posílal klienty, kteří potřebovali lékařskou odbornou pomoc. Oslovil mě s tím, že mě doporučil do speciálního týmu, který bude zkoušet zvláštní lék, který znovuobjevil řecký lékař Alivizatros ve starořeckých spisech. Tento lékař prý zemřel a zanechal po sobě fantastické preparáty a nový lékařský tým se snaží najít složení těchto preparátů, protože přesný postup výroby tohoto léku si vzal tento slavný řecký lékař sebou na onen svět. Po několika dnech přemýšlení jsem kývl na spolupráci, protože mě lidsky zajímalo, o co půjde.

Z toho co jsem viděl, mi běhal mráz po zádech. Viděl jsem pacienty, kteří byli v posledních dnech svého života, a mohu sdělit, že vidět lidi s rakovinou v posledním stádiu, je vždy psychicky náročné. Bohužel, takový je život a tak ho musíme i brát. Byl jsem velice překvapen účinností tohoto léku, který se píchal do žil, každý den jedna žlutá ampule. Viděl jsem zázrak v podobě toho, že člověk, který o sobě ani nevěděl, po čtrnácti dnech aplikace tohoto léku odešel po svých nohou domů zcela zdráv. Ano, znovu opakuji zcela zdráv!!!

Nevěřícně a s bázní jsem vzal onu žlutou životodárnou tekutinu v ampulce do rukou a zkoumal ji, jak jsem jen mohl zkoumat. Zapojil jsem své smysly. Jednalo se o žlutou olejovitou tekutinu, kterou, když jsem mnul, mezi prsty, byla zvláštní svoji vůní, která i připomínala jemný voňavý tabák.

Její účinnost na rakovinu bez rozdílu typu rakoviny byla neuvěřitelná. Bohužel, po vyčerpání originálních výrobků zázračného lékaře Alivizatrose, vyrobili kopii, která byla čirá a bohužel nedosahovala kvalit originálního léku. Po několika neúspěšných následných pokusech byl celý program zastaven.

Ve světě však tento program pokračuje. Neznám účinnost nově vyrobeného a užívaného léku, takže nemohu se k současným účinkům a průběhu kvality léčby vyjádřit. Přesto mě hřeje vědomí, že do dnešních dnů běhá zde hodně lidí, kterým tento lék zachránil život.


Bohuslav Větrovský

poradce pro alternativní a přírodní medicínu